אינדקס אתרים - סרגל כלים 
  גוטה - מודד האתרים העברי הראשון ברשת !        

אינדקס אתרים | סרגל כלים | אתרים חדשים | אתרים מומלצים | אינדקס מאמרים | הוסף אתר לאינדקס

מתנת לידה - חבילת לידה להורים

 

תינוק חדש עומד להצטרף למשפחה? ראשית כל הרשו לנו לברך במזל טוב ובשעה טובה. אין ספק שההתרגשות נוגעת בכל בני המשפחה, אך יש לזכור כי ההורים הטריים לעתיד הם מוקד תשומת הלב והעניין. במיוחד כאשר מדובר בילד ראשון, חשוב שכל המשפחה המנוסה תתמוך ותציע עצות וטיפים עד כמה שאפשר, אין ספק שההורים הנרגשים יעריכו זאת עד מאוד. סבים וסבתות רבים לעתיד מעוניינים להפתיע את ההורים הטריים ובכדי לסייע מעט עם ההוצאות הכרוכות בגידול וטיפול בתינוק רוכשים עבורם מתנה ליולדת - חבילת לידה, את אותה חבילה ראשונה המלווה את התינוק בחודשים הראשונים לחייו. במאמר זה נציע מעט טיפים לכל מי שמעוניין לרכוש חבילה שכזו להורים.

 

מתנה ליולדת - חבילת לידה בהפתעה מוחלטת?

עם כל הרצון הטוב, חשוב שההורים ייטלו חלק פעיל בתהליך הבחירה והרכישה של חבילת הלידה. אין לשכוח כי טעמם הוא הקובע את מראם החיצוני של המוצרים, ואין ספק כי ההורים הצעירים העומדים בפני הרפתקה כלכלית לא פשוטה ישמחו למעט עזרה. על כן, מומלץ שלא לרכוש חבילת לידה בהפתעה מוחלטת אלא לערב את ההורים הצעירים בתהליך, לקבל את הסכמתם וללכת יחדיו לבחון חנויות שונות ולבצע השוואות בין החבילות אשר יקבלו מכם בתור מתנת לידה .

 

מתנה ליולדת וסקר מחירים – הסוד לצרכנות נבונה

בעבר היצע החנויות למוצרי תינוקות היה קטן ועל כן הרכישה נראתה קלה הרבה יותר. כיום, שפע החנויות רק הולך וגדל משנה לשנה, ורכישת מתנה ליולדת הפכה למורכבת הרבה יותר. חשוב להגדיר מראש את הפרמטרים החשובים להורים הצעירים, מה כדאי שתכלול חבילת הלידה. ברגע שיש רשימה מסודרת ומוכנה, מומלץ להכין כמה רשימות מוצרים, וללכת עם כל רשימה לחנות אחרת ולאחר מכן להשוות את המחירים שהוצעו ואת תכולת חבילת לידה שהוצעה באותה החנות. כמובן שאי אפשר למפות את כל החנויות אך בהחלט מומלץ לבדוק גם חנויות פחות מוכרות אך שמוכרות גם הן את אותם מותגים ומוצרים מוכרים, בעלי תו תקן ישראלי. לאחר ביצוע הסקר תוכלו לגלות בקלות איזו חנות היא המשתלמת ביותר, ולבצע שם את הרכישה.

 

חשיבות התהליך גם לחיזוק הקשר בין ההורים לסבים

לידתו של נכד חדש היא ברכה ואור למשפחה, אך לעתים קרובות, מסיבות שונות, מתגלעים חילוקי דעות באשר לגידול הילד או לכל היבט אחר, חילוקי דעות שלעתים עשויים להוביל למריבות עצובות. השתתפות הסבים ברכישת חבילת לידה היא לא רק סיוע כלכלי להורים הצעירים – הערך המוסף הוא בילוי זמן איכות יחד, לימוד הדדי וביצוע תיאום ציפיות משותף – והכל תוך כדי תהליך של בחינת מוצרים והשוואה ביניהם. ללא כל צל של ספק תהליך זה יכול להיות בריא לחיזוק הקשר עם ההורים הצעירים, דבר חשוב מאוד גם לביטחונם העצמי שכן הורים צעירים יהיו רגועים יותר כשידעו כי יש להם גב תומך – ולא רק כלכלית – אלא נפשית, וכל מי שזוכר את הימים הראשונים שלו/ה כהורה, גם זוכר את הצורך בחיזוקים ובתמיכה הנפשית הזו הרבה יותר מתמיכה כלכלית.

 

 


חדשות ותקשורת
כלכלה ועסקים
ספורט ופנאי
חברה ומשפחה
תרבות ובידור
מחשבים ואינטרנט
קניות וצרכנות
תיירות ונופש
בריאות ורפואה
חינוך ומדע
תחבורה ונסיעות
לוחות יד שניה
טבע וסביבה