אינדקס אתרים - סרגל כלים 
  גוטה - מודד האתרים העברי הראשון ברשת !        

אינדקס אתרים | סרגל כלים | אתרים חדשים | אתרים מומלצים | אינדקס מאמרים | הוסף אתר לאינדקס

 מתנות לידה עם נגיעה אישית

התלבטות לא פשוטה היא איזו מתנה לקנות ליולדת. ניכר כי השוק מוצף בסוגים שונים של מתנות, החל מצעצועים וכלה במארזים מיוחדים לאם ולרך הנולד. לעתים מה שחסר במתנות מסוג זה הוא נגיעה אישית יותר, המראה על מחשבה רבה שהושקעה במתנה. מסיבה זו כיום ניתן לראות את העלייה בפופולאריות של מתנות לידה בנגיעה אישית.

 

כיצד מוסיפים נגיעה אישית בסוגים שונים של מתנות לידה?

למעשה, קל מאוד להוסיף את אותה נגיעה המראה כי הושקעה מחשבה רבה בבחירת המתנה. כיום ניתן לרכוש מארזים מושקעים במכילים כל טוב לאם ולרך הנולד, כאשר כל הפריטים נושאים את שמו של הרך הנולד. מארזים המכילים שמיכה לתינוק מחומר נעים ורך, בגדי גוף, חיתולי טטרה צבעוניים, כובע, מגבת לפנים ועוד – מדובר בפריטים שימושיים ביותר וכך המתנה לא רק יפה ומושכת ויזואלית אלא חשוב אף יותר – בעלת ערך שימושי. כאשר פריטים אלו נושאים ברכה אישית או את שם התינוק או תינוקת שנולדו, בנוסף להיותה של המתנה שימושית נוסף גם נופך הנגיעה האישית.

 

יתרונות של מתנות לידה בנגיעה אישית

לאחר הלידה, מקבלים ההורים הטריים והתינוק הרך מתנות רבות ושונות. חלקן שימושיות יותר וחלקן משמשות יותר לנוי מאשר מספקות שימוש כלשהו. מארזי שי בנגיעה אישית משמשים כמתנות לידה מושלמות שכן הן כוללות בתוכן אך ורק פריטים בהם יש שימוש ובנוסף מעוצבות בטוב טעם כך שגם לאחר שכבר לא יהיה צורך בפריטים אלו, סביר מאוד להניח שהם יישמרו למזכרת מרגשת מהתקופה שלאחר הלידה.

 

חשוב גם להדגיש את ערכן של מתנות לידה שימושיות על פני מתנות המשמשות יותר לנוי. להוריים טריים, במיוחד להורים שלהם זהו התינוק הראשון, עוד אין כל כך מושג וידע לגבי פריטים להם הם זקוקים. באם הם יקבלו מארז המכיל מראש פריטים שלא תמיד יודעים שזקוקים להם, ללא כל צל של ספק מתנה זו תהיה בבחינת הצלה לעתים. הורים טריים רבים מצטיידים רק בשמיכה אחת, רק במגבת אחת וכו', ואינם מודעים לכך שעדיף תמיד שיהיו בבית כמה מכל סוג. לדוגמה שמיכה: יש צורך בשמיכה אחת למיטה/לעריסה, שמיכה נוספת לעגלת התינוק ושמיכה נוספת שתהיה באופן קבוע גם ברכב. מאחר לעתים גם יש צורך בתחלופה גבוהה (עקב פליטות התינוק וכו')  ההורים הטריים ישמחו תמיד למצוא עוד שמיכה רזרבית.

 

לסיכום

מתנות לידה שימושיות בנגיעה אישית הן מתנות נפלאות ומושלמות להורים הטריים, בעיקר מאחר והן מספקות פריטים בעלי ערך שימושי רב אך גם מרגשות בשל החשיבה שהושקעה בהן. מארז עם ברכה מיוחדת (כיום יש גם ברכה מיוחדת לתינוק ולתינוקת על משקל ברכת הבית/העסק) או עם שם התינוק על כל הפריטים יכולה להיות אחת מהמתנות המרגשות ביותר שמקבלים ההורים הטריים. בהצלחה בבחירת המתנה!


חדשות ותקשורת
כלכלה ועסקים
ספורט ופנאי
חברה ומשפחה
תרבות ובידור
מחשבים ואינטרנט
קניות וצרכנות
תיירות ונופש
בריאות ורפואה
חינוך ומדע
תחבורה ונסיעות
לוחות יד שניה
טבע וסביבה