אינדקס אתרים - סרגל כלים 
  גוטה - מודד האתרים העברי הראשון ברשת !        

אינדקס אתרים | סרגל כלים | אתרים חדשים | אתרים מומלצים | אינדקס מאמרים | הוסף אתר לאינדקס

הריון זו לפעמים בחירה

מעולם לא היה לי רצון להיות בהריון, ואני יודעת שבעצם העובדה שאני אומרת את זה אני מבדילה את עצמי מהרבה מאוד נשים. רוב הנשים שאני מכירה חלמו מגיל שלוש על החתונה שלהן ואולי מגיל חמש על איך זה יהיה להיות בהריון ולהיות אימא. אני, לעומת זאת, לא הייתי מוכנה בכלל לשמוע על הריון מכל אותם בני זוג שהיו לי, וכל חיי עשיתי כל מה שיכולתי כדי למנוע את המצב. לפני כחמש שנים התאהבתי באישה והחלטתי לבנות איתה חיים משותפים, כאשר אחד הדברים העיקריים שהיא רצתה היה להקים משפחה. היא עברה הרבה מאוד טיפולים כדי לנסות להיכנס להריון, אך לצערנו הרב היא לא הצליחה, וכתוצאה מכך מצאתי את עצמי מתנדבת להיכנס להריון כדי שתהיה לנו משפחה משלנו.

כנסי לפורטל BEOK  - בקטגורית הריון, ותוכלי לקבל כלים איך להתמודד עם ההריון שלך

הריון זה חלק מהחיים

רצה הגורל וכבר בניסיון הראש אצל רופאת הנשים שלנו והמטפלת בבעיות פוריות נכנסתי להריון, ולא הייתה לי ברירה אלא להשים עם המצב. מצד אחד זה טבעי כי הריון יהיה חלק מהחיים שלי, כי אני אישה, אך עד היום האחרון היה קשה לי להתרגל למצב הזה. היו גם הרבה מאוד דברים חיוביים במצב הזה של הריון, כי הרגשתי הרבה יותר בטוחה בעצמי והרגשתי הרבה יותר פרודוקטיבית בחברה ובעבודה שלי. נראה שכל מה שאומרים על הריון פסח עלי, כי לא הרגשתי חולשה ולא הייתי עייפה, אלא להפך, התמלאתי באנרגיות ללא גבולות והייתי מאוד פעילה. בת זוגתי האהובה עזרה לי בכל דבר, ואחד מהתפקידים החשובים ביותר שלה היו למצוא עבורנו את כל המידע שיכול היה לעניין אותנו עודות הריון.

לידה נעימה

במשך כל תקופת ההיריון קראתי ביחד עם בת זוגתי המון על כל מה שקורה ועל מה שעתיד היה לקרות לי בלידה, ולמרות הלחץ היה לי חשוב מאד לדעת כל פרט. אומנם זה נכון שזה לא פשוט לדמיין את הלידה, ויש תיאורים שלעיתים עדיף בכלל לא לקרוא, אך במקרה שלי זה דווקא הרגיע אותי. ביום הלידה הגדול ידעתי בדיוק מה עתיד לקרות, ואני חושבת שהידיעה שהייתה לי כתוצאה מכל המידע שקראתי בתקופת ההיריון, גרמה לכך שהלידה תהיה הרבה יותר נעימה ממה שחששתי. בסופו של דבר אני שמחה מאוד על כל הניסיון הזה של הריון בחיי, כי גם הצלחתי לשמח את בת זוגתי וגם יש לנו ילדה מקסימה שאני מאוד אוהבת וקשורה אליה לתמיד.


חדשות ותקשורת
כלכלה ועסקים
ספורט ופנאי
חברה ומשפחה
תרבות ובידור
מחשבים ואינטרנט
קניות וצרכנות
תיירות ונופש
בריאות ורפואה
חינוך ומדע
תחבורה ונסיעות
לוחות יד שניה
טבע וסביבה