אינדקס אתרים - סרגל כלים 
  גוטה - מודד האתרים העברי הראשון ברשת !        

אינדקס אתרים | סרגל כלים | אתרים חדשים | אתרים מומלצים | אינדקס מאמרים | הוסף אתר לאינדקס

מזג אוויר בחיי

אם יש משהו שחשוב מאוד לדעת לפני שמחליטים לנסוע לחופשה, זה מהו מזג האוויר במקום שאליו אנחנו רוצים לנסוע. מזג אוויר טוב יכול לשנות לחלוטין את אופי החופשה שלנו, לעומת מזג אוויר רע, שעלול לגרום לחופשה להיראות אחרת לגמרי. האמת היא, שאני באופן אישי מאוד אוהבת לדעת מה הולך להיות מזג האוויר, כי ככה אני יכולה לדעת מה ללבוש ולמה בדיוק להתכונן. אין יום שאני יוצאת מהבית לפני שבדקתי מידע על מזג האוויר שעתיד לצפות לי באותו היום, והאמת היא, שמאז שאני עם בעלי, גם הוא עושה את זה בכל בוקר.

איפה לבדוק נתוני מזג אוויר

אם בעבר הייתה רק תוכנית אחת בטלוויזיה שנתנה מידע מאוד כללי לגבי מזג האוויר שעתיד היה לצפות לנו רק ביום המחרת, הרי שהיום הדברים הם מאוד שונים. היום יש כבר הרבה מאוד תוכניות שיכולות לשדר לנו את תחזית מזג האוויר, והן משדרות את התחזית לא רק ליום המחרת. היום יש אפשרות לתת תחזית לשבוע שלם ואפילו יותר, וכל זאת בגלל פיתוחים טכנולוגיים מופלאים שאנחנו, בעידן המודרני כל כך, נהנים מהם. לא רק שתוכניות מזג האוויר האלה יכולות לעדכן אותנו לגבי מזג האוויר המקומי, אלא לגבי התרחשויות כאלה ואחרות מבחינת מזג האוויר שיקרו בעולם כולו, ולכן זה מאוד מעניין. מעבר לכל תוכניות הטלוויזיה, יש לנו גם את אתרי האינטרנט השונים, והאמת היא, שאני באופן אישי משתמשת הרבה יותר בתחזית מזג אוויר שאני יכולה לראות אונליין.

לבירור מזג האוויר בעולם – כנסו לאתר שעון עולמי

מזג האוויר בטיסות

אני טסה הרבה מאוד פעמים בשנה, גם כי אני יוצאת לחופשות וגם כי לעיתים אני נוסעת לרגל עסקים, ואני תמיד מקפידה לבדוק את מזג האוויר לפני הטיסות שלי. חשוב לי לדעת כמה טמפרטורות מצפות לי במדינה שאליה אני עתידה להגיע, וכמו כן, חשוב לי לדעת אם תנאי הטיסה שלי יהיו טובים. אבא שלי הוא טייס פרטי, ומאז שאני זוכרת את עצמי הוא בודק בעקביות את שינויי מזג האוויר. מהסיבה הזו מאוד הפתיע אותי, כשהכרתי את בעלי, שהוא לא כל כך התעניין בנושא, אך אני חייבת לציין שהיום הוא כבר חלק מכולנו, וגם הוא בודק את מזג האוויר בתדירות גבוהה. לא פעם שכחתי לבדוק מה מחכה לי בטיסה, וגיליתי הפתעות לא נעימות מבחינת תנאים קשים שאיתם נאלץ המטוס להתמודד, כך שאני בפירוש מעדיפה להיות מעודכנת ומוכנה לכול מראש.


חדשות ותקשורת
כלכלה ועסקים
ספורט ופנאי
חברה ומשפחה
תרבות ובידור
מחשבים ואינטרנט
קניות וצרכנות
תיירות ונופש
בריאות ורפואה
חינוך ומדע
תחבורה ונסיעות
לוחות יד שניה
טבע וסביבה