אינדקס אתרים - סרגל כלים 
  גוטה - מודד האתרים העברי הראשון ברשת !        

אינדקס אתרים | סרגל כלים | אתרים חדשים | אתרים מומלצים | אינדקס מאמרים | הוסף אתר לאינדקס

ביטוח גנים – על כל צרה שלא תבוא

ביטוח לגני ילדים מכסה לא רק גני ילדים, כי אם גם צהרונים, משפחתונים, קייטנות וכדומה. באם הנך גננת, ביטוח הוא בגדר חובה עבורך. אם אתה מפעיל מרכז משחקים לילדים, על אחת כמה וכמה. ביטוח צהרון, למשל, הוא תנאי הכרחי על מנת להבטיח שאירועים חריגים העלולים להתרחש במסגרת הזמן בה מופעל הצהרון, יכוסו על ידי חברת הביטוח. ביטוח לגנים הוא כמו כל ביטוח אחר – נקווה שלא נזדקק לו, אך שהוא קיים במידת הצורך.

ביטוח גני ילדים – כי אין דבר חשוב יותר מהילדים

ביטוח לגנים מכסה מגוון רחב של אירועים העלולים להתרחש בזמן פעילות הגן, הקייטנה או מרכז המשחקים. ילדים נוטים להשתובב, ויכולתם להיזהר או לקחת בחשבון כי מעשיהם עלולים לגרום נזק לעצמם או לסובבים אותם הינה מוגבלת. גם תחת השגחת הגננת המיומנת ביותר, מקרי חבלות או פציעה עלולים לקרות. חשוב לדעת – בזמן פעילות הגן, נמצאים הקטנטנים תחת אחריותה המוחלטת של הגננת. פציעה או חבלה הנגרמים בשטח הגן, עלולים להוביל לתביעה של הורי הילדים מול הגננת. במידה ולא קיים ביטוח לגני ילדים מתאים, עשוי להיגרם לגננת נזק כלכלי כבד.

 

ביטוח גנים של הקולקטיב הארצי

ביטוח גני ילדים מקיף ואמין ניתן למצוא במסגרת הקולקטיב הארצי, המתמחה בתחום הגנים והמשפחתונים. החברה הוקמה בשנת 1992, וכיום רוב הגנים נמצאים במעגל הלקוחות של החברה הזו. בין שירותי הביטוח אותם מציעה החברה, ניתן למצוא גם ביטוח עבור הגננות עצמן, וגם ביטוח ריתמיקאיות. הביטוח מכסה נזקים העלולים להיגרם לציוד או לגננת בזמן העברת הפעילות, גם במידה והפעילות התרחשה בגן, או במקרה של נזק הנגרם לדברים כמו ציוד לגני ילדים הנמצא ברכב. חשוב לזכור כי הציוד המקצועי יקר, ולכן עלות ביטוח לגנים השנתית משתלמת על מנת לשמור על השקט הנפשי ולהבטיח שבמקרה של נזק לא ייגרם נזק כלכלי בלתי הפיך.

הקולקטיב הארצי מציע פוליסת ביטוח ייחודית נוספת, עבור משחקיות ומרכזי הפעלה. בשנים האחרונות, גנים רבים הפכו את גן המשחקים הסמוך כמרכז עבור פעילויות מיוחדות וחוגים המתקיימים כחלק מתוכנית הלימודים של הגן.  רבות מפעילויות אלו כוללות תנועה, משחקי ספורט והפעלה, ולכן הסיכוי להיפצע או להיחבל גבוה. פוליסת הביטוח של הקולקטיב הארצי עבור משחקיות אלו נבנתה  מתוך מחקר שטח של הצרכים המיוחדים של אותם מקומות.

ביטוח גני ילדים – כי עדיף להיות בטוח

ביטוח גנים, כפי שניתן להבין, הוא מחויב המציאות. כמו בכל ביטוח, חשוב להתאים את מבנה הפוליסה לצרכים הספציפיים של הגננת ושל המרכז בו מדובר. יש לקחת בחשבון את אופי הפעילויות המתקיימות בגן,  וכמו כן את עלות הציוד בו משתמשים. עדיף שלא להזדקק לביטוח, אבל כפי שניסיון החיים מלמד בחיים תמיד יש הפתעות, ולכן חשוב מבחינה מקצועית וכלכלית להיות מוכנים.

למידע נוסף ראו: פורום הגננות המקצועי


חדשות ותקשורת
כלכלה ועסקים
ספורט ופנאי
חברה ומשפחה
תרבות ובידור
מחשבים ואינטרנט
קניות וצרכנות
תיירות ונופש
בריאות ורפואה
חינוך ומדע
תחבורה ונסיעות
לוחות יד שניה
טבע וסביבה