בניית אתרים 
  גוטה - מודד האתרים העברי הראשון ברשת !        

אינדקס אתרים | סרגל כלים | אתרים חדשים | אתרים מומלצים | אינדקס מאמרים | הוסף אתר לאינדקס

בניית אתרים

בניית אתרים באינטרנט אינה עסק פשוט כפי שרבים חושבים, על מנת להציג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר יש צורך שתהליך בניית אתרים כולו יהיה מוצלח. אתרים מסוג זה נקראים אתרי תדמית והם למעשה סוג של כרטיס ביקור לעסק שלך בכל האינטרנט.
מיליוני אנשים ירצו למצוא בו מידע שיסייע להם להעדיף אותך על פני עסקים אחרים באותו תחום, ולכן במהלך תהליך בניית אתרים יש צורך לגרום לאתר להיות קריא וברור, ונוח וידידותי לגלישה בין הדפים השונים באתר.

בניית אתרים היא תהליך מורכב ומקצועי, וכמו כל תהליך היא יכולה להיות פשוטה או מורכבת ,חשוב שחברה מקצועית בתחום בניית אתרים תהיה אחראית על בניית האתר עבורכם על מנת שיהיה לכם למי לפנות כדי לבצע עדכונים או שינויים באתר. יש הרבה החלטות שעל הלקוח לקבל ורק חברת בניית אתרים מקצועית תוכל לעזור לכם להגיע להחלטות המקצועיות והמתאימות גם מבחינת הלקוח וגם מבחינת התאמה למנועי החיפוש השונים כדי שבעתיד האתר יוכל למשוך אליו יותר אנשים.

בניית אתרים מצליחים אינה תהליך חד פעמי,אתר טוב צריך להתעדכן פעם בשבוע לפחות ולדאוג להוספת טקסטים חדשים ומעניינים כל הזמן, על מנת למשוך יותר ויותר גולשים לאתר. שינויים אלו לפעמים דורשים את התערבות חברת בניית אתרים שבנתה את האתר מכוון ואין רצון מצד הלקוח לגרום נזק מבלי כוונה מאחר והשינויים אפילו הקטנים ביותר באתר צריכים להיות נכונים מבחינת תהליך בניית אתרים כולו, בהתאם לטכנולוגיה המתקדמת כל הזמן ודרישות מנועי החיפוש השונים , לפעמים מומלץ לשנות את העיצוב והניווט ולבוא בקונספט חדש לחלוטין על מנת לא לשעמם.

טעות נפוצה הנובעת מחוסר הבנה בתחום בניית אתרים היא בחירה לא נכונה של שפת התכנות או הפורמט המשמש לבניית האתר. כיום ישנם שני פורמטים עיקריים בתהליך
בניית אתרים אחת מהם היא שפת התכנות המוכרת והקלה יותר והיא HTML והשפה השנייה הנפוצה אף היא השני נקראת flash והיא מאפשרת להפעיל לחברות בניית אתרים להכניס גרפיקה ואנימציה מרהיבה יותר מאשר אתרים הבנויים ב - HTML . טכנולוגיית פלאש הינה מרשימה מבחינת עיני הגולש אך למרות זאת כמו שאומרים "לא כל הנוצץ זהב" מנועי החיפוש של היום אינם מאפשרים לבעלי אתרים וחברות קידום אתרים לקדם אתרי פלאש ברשת האינטרנט. מאחר ואתרי פלאש מכילים גרפיקה כבדה המשלבת טקסט הנחשב לחלק מהגרפיקה של האתר לעומת בניית אתרים בעיקר בשפתHTML המשלבת טקסט שנחשב רק כטקסט עם קצת גרפיקה מכיוון ומנועי החיפוש יודעים לקרוא מספר מוגבל של טקסט, אם בניית אתרים תיעשה בפלאש הדבר יקשה על אתרים אלו להתברג במיקום גבוה במנועי החיפוש השונים בגלל סיבה זאת

מרכיב חשוב נוסף ביותר בתהליך בניית אתרים היום היא רלוונטיות ואיכות התוכן הנמצאת באתר. גולשים שייכנסו לאתר יחפשו תכנים רלוונטיים עבורם,וכנ"ל גם למנועי החיפוש המחפשים אתרים בעלי תוכן רלוונטי ביחס למילה על מנת להציבם במיקומים גבוהים במנוע החיפוש שלהם.

שני מרכיבים חשובים בתהליך בניית אתרים שכדאי שיהיו בכל אתר הקשורים למנועי חיפוש הם מפת אתר (המונח המקצועי הינו sitemap) וזהו עמוד המכיל את כל הקישורים לדפים באתר לפי סדר חשיבותם ,מפה זאת מסייעת למנועי החיפוש לסרוק את האתר בצורה נוחה וקלה יותר. בנוסף מומלך לבקש מחברת בניית אתרים שבתחתית כל עמוד באתר יהיה קישורים פנימיים המכילים מילות מפתח רלוונטיות עבור העסק או האתר.

בניית אתרים מקצועיים מהווה מקור להשראה והתרשמות גם לבעל האתר וגם לגולשים שמבקרים בו. האתר צריך לאפשר לגולשים וללקוחות של בעל האתר את המידע הרלוונטי ביותר עבורם ועל העסק. אז שימו לב שאתם בוחרים חברת בניית אתרים מקצועית.חדשות ותקשורת
כלכלה ועסקים
ספורט ופנאי
חברה ומשפחה
תרבות ובידור
מחשבים ואינטרנט
קניות וצרכנות
תיירות ונופש
בריאות ורפואה
חינוך ומדע
תחבורה ונסיעות
לוחות יד שניה
טבע וסביבה